Главная Спортивні Покриття

Спортивні Покриття

ОСНОВНІ ВИДИ ПОКРИТТІВ:

Штучна трава – високотехнологічне синтетичне покриття, що має природний вигляд та відмінну Європейську якість. Штучна трава призначена для футбольних полів, полів для регбі, гольфу, хокею на траві, тенісних кортів, універсальних спортивних майданчиків тощо. її волокна стійкі до різних атмосферних впливів та температур.

Гумове наливне безшовне покриття - виготовляється з гумової SBR, каучукової EPDM крихти та поліуретанового сполучного компоненту. Укладається монолітно в будь-яких важкодоступних місцях на жорстку і сипку основу. Застосовується для універсальних спортивних майданчиків для занять різними видами спорту, для воркауту, спортивних залів та інших спортивних об'єктів.

Поліуретанове безшовне покриття – яскраві, екологічно чисті, безшовні та м'які багатофункціональні системи, що мають точкову еластичність. Вони не токсичні та безпечні для внутрішнього оздоблення приміщень. Це послідовно укладені шари поліуретану, гумової підкладки, ґрунтовки, застосовуються в дитячих та спортивних приміщеннях, у виставкових та концертних залах, та інших місцях, де часто експлуатуються, де необхідні яскраві, міцні, і в той же час травмобезпечні та екологічні покриття.

Акрилове покриття – або «Хард» покриття, яке застосовується для тенісних кортів, а також для інших спортивних майданчиків, де потрібно забезпечити жорсткість та швидкий відскок м'яча. Укладається на ідеально рівну жорстку основу. В основі акрилового покриття може бути бетон або асфальт, які покриваються зверху синтетичним шаром (акриловим двокомпонентним композитом), що додає поверхні кольору, а також деякі характеристики відскоку м'яча.

Рулонне гумове покриття - універсальне гумове покриття різних товщин, і різної щільності. Може бути чорного кольору з вкрапленнями кольорового каучуку або мати яскраву каучукову поверхню. Найбільш популярним є для тренажерних, гімнастичних та фітнес залів, кросфіт-залів, оптимально підходить для льодових стадіонів, роздягальень, місць з підвищеним навантаженням. Процес укладання подібний до укладання лінолеуму. Покриття має високі експлуатаційні характеристики.

Гумові та пластикові плити - різної товщини та розмірів плита, може бути гумовою (виконана заводським методом гарячого пресування) або пластиковою. Це найуніверсальніший вид покриття, менш довговічний ніж наливні покриття - це пов'язано із наявністю стикувальних швів. Але завдяки цьому це покриття технологічно просте у вкладанні. Застосовуються у громадських зонах, на дитячих, спортивних та універсальних майданчиках. Відмінний варіант для облаштування тимчасових або розбірних спортивних об'єктів.

Величезний асортимент спортивних покриттів, Сертифіковані матеріали, ТУ на всі види покриттів власного виробництва, відповідність усім вимогам та побажанням замовників, досвід роботи на внутрішньому ринку, попит та цінова політика, ефективна співпраця з Європейськими заводами-виробниками високоякісної сировини

це гарантія якості покриттів "СПОРТ -ПРОГРЕС".