Главная Спортивні Покриття Для бігових доріжок

Для бігових доріжок

Покриття для бігових доріжок

Зручна та безпечна бігова доріжка – це невід'ємна частина будь-якого сучасного стадіону. Унікальний верхній шар гумового покриття для бігових доріжок дозволяє уникати ковзання під час інтенсивних занять спортом практично у будь-яку погоду, а амортизуюча підкладка надає впевненості у своїх силах та безпеці тим, хто тренується. М'яка поверхня перешкоджає отриманню травм під час падіння, але в той же час ноги спортсменів не «в'язнуть» у верхньому шарі, завдяки високій пружності покриття.

Особливо актуальним є використання даного матеріалу для проведення змагань високого рівня у спорткомплексах, на стадіонах, у школах та інших закладах, пов'язаних зі спортом. Покриття витримує серйозні навантаження, і не пошкоджується навіть при бігу у шипованому взутті. Особливі компоненти матеріалу дозволяють створювати довговічні, стійкі до зовнішніх впливів настили, які не потребують особливого догляду, та можуть використовуватись у різних галузях. Відсутність швів та стиків дозволяє створювати ідеально рівну поверхню. Технологія укладання допомагає забезпечити високу адгезію до базової основи та значно продовжити термін експлуатації.

Уся продукція відповідає високим стандартам якості, що підтверджено численними сертифікатами та наявністю великої кількості задоволених клієнтів. 

 

Переваги покриття для бігових доріжок:

  •  Комфорт та зручність для спортсменів.
  •  Високі експлуатаційні характеристики. Настил має абсорбуючі характеристики, але не вбирає воду в себе, а пропускає її. Це дозволяє уникнути ковзання після зливи, і дає можливість проводити тренування практично в будь-яку погоду.
  •   Можливість вибору відповідного кольору. За допомогою різних відтінків ви зможете створити на своєму спортивному майданчику чи стадіоні потрібну кольорову гаму, та за необхідності додати до неї логотип або зображення.
  •  Висока зносостійкість. Вологостійкість і міцність гумової поверхні є гарантією її тривалого терміну використання та стійкості до зовнішніх впливів.
  •  Універсальність. Покриття для стадіонів широко використовуються як для аматорських, так і для професійних змагань, та укладаються у закритих комплексах та на відкритих майданчиках. Крім цього, склад наноситься практично на будь-яку поверхню: ґрунт, асфальт, бетон, залізо чи дерево.
  • Чудова шумоізоляція. Гумова поверхня «поглинає» звуки, роблячи біг ще комфортнішим для спортсменів.
  •  Травмобезпека. Пружна, але водночас м'яка та еластична поверхня допомагає запобігти виникненню травми.
  •  Екологічність. Безпека для здоров'я та навколишнього середовища підтверджена численними випробуваннями, а відсутність неприємного запаху та випарів дозволяє використовувати покриття для бігової доріжки навіть у закритих приміщеннях, що погано вентилюються.
  •  Привабливий зовнішній вигляд. Ідеально рівна кольорова поверхня стає справжньою окрасою для будь-якого спортивного об'єкта.

Наші досвідчені фахівці завжди готові підібрати ідеальний для Вас варіант з урахуванням індивідуальних запитів, цілей та бюджету.