Главная Спортивні Покриття Для спортивних залів

Для спортивних залів

ПОКРИТТЯ ДЛЯ СПОРТИВНИХ ЗАЛІВ

Покриття підлоги у спортзалі має бути не тільки зручним, а й абсолютно безпечним для спортсменів.

Вибираючи відповідний матеріал для свого приміщення, обов'язково зверніть увагу на гумові рулонні мати і наливну підлогу. Це інноваційне покриття відповідає всім європейським стандартам якості, і виготовляється за допомогою останніх розробок на основі новітніх технологій. Різна товщина матеріалу дозволяє вибрати найбільш вдале покриття для будь-яких спортивних залів, залежно від розмірів та особливостей використання.

"СПОРТ-ПРОГРЕС" пропонує своїм покупцям якісні, довговічні та міцні покриття, що витримують вагу будь-яких тренажерів та іншого інвентарю. До того ж, така підлога виключає зісковзування ніг спортсменів під час виконання вправ, і робить тренування безпечнішим та ефективнішим.

Рулонні покриття та наливна підлога для спортзалів є справжньою знахідкою для тих замовників, які хочуть забезпечити стабільність, довговічність та уникнути виникнення нещасних випадків під час занять та змагань.

 

Якісне покриття для підлоги в тренажерний та фітнес зал

Гумові мати різних розмірів, рулонні та наливні покриття широко використовуються в приміщеннях всіх типів і розмірів. Спортивні покриття для спортивних та тренажерних залів виготовляються з кольорових каучукових гранул і крихти, і поліуретанових та епоксидних смол.

Універсальне покриття для тренажерного залу виконує одразу кілька функцій: захищає спортсменів від отримання травм та забитих місць, дозволяє надійно встановити тренажери у потрібне місце, та надає приміщенню привабливого зовнішнього вигляду, доповнюючи його інтер'єр. Можливість створення індивідуального малюнка, розмітки та нанесення логотипу робить рулонну підлогу одним із найпопулярніших серед покупців по всьому світу.

 

Основні переваги гумових покриттів:

  • Висока стійкість до механічних та точкових навантажень, еластичність та пружність. Матеріал може використовуватися в будь-яких приміщеннях, у тому числі спортивних залах та фітнес-клубах, у місцях проведення змагань з бігу, гольфу та інших видів спорту.
  • Протиковзка поверхня і висока амортизація. Особливе гумове покриття виключає виникнення незручностей та отримання травм під час тренування, а властивості, що амортизують, допомагають зробити заняття більш ефективними.
  • Відсутність відблисків. Матова поверхня виключає появу світлових відблисків, і робить тренування більш комфортним та безпечним.
  • Зносостійкість. Міцність та надійність – ось основні характеристики рулонного покриття, саме тому все більша кількість великих компаній, шкіл та спортивних комплексів обирають для своїх приміщень гумове покриття.
  • Стійкість до механічних пошкоджень, у тому числі до ковзанів, шипованого взуття та інших впливів.
  • Мають вологовідштовхувальні властивості. Настили з гуми не абсорбують рідину, що дозволяє забезпечити в залі для спорту гігієнічність та чистоту.
  • Не вимагають спеціального догляду. Сучасне гумове покриття не потрібно обробляти особливими засобами, досить просто підтримувати чистоту за допомогою вологого та сухого прибирання.
  • Легкість монтажу. Рулонні гумові мати для важкої атлетики та інших видів спорту укладаються в залах на зразок звичайного домашнього килима, не забираючи багато часу. Вам не доведеться надовго закривати спортивний зал, щоб зробити його зручнішим та комфортнішим.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Область застосування матеріалу дуже велика. Він широко використовується в центрах дозвілля, у виставкових залах, торгових центрах, а також на всіх спортивних об'єктах: у фітнес-клубах, гольф-клубах, центрах боулінгу, школах, клубах, спорткомплексах, залах для занять важкою атлетикою і так далі. Залежно від розмірів приміщення та його характеристик наші консультанти підберуть оптимальний варіант, і ви обов'язково залишитеся задоволені співпрацею з нашою компанією.  "СПОРТ-ПРОГРЕС", - це гарантія якості та довговічності, відмінні експлуатаційні характеристики, і привабливий зовнішній вигляд поверхні на довгі роки!