Гумова плитка

 

Гумова плитка

Сучасний та безпечний спосіб оснащення доріжок – гумова плитка. Вона має велику кількість переваг, і використовується скрізь, де потрібно створити зручне та безпечне покриття: на дитячих ігрових майданчиках, на території садів, шкіл та спортивних установ, і навіть усередині приміщень. Доступна вартість, швидке укладання та привабливий зовнішній вигляд забезпечують комфорт та зручність для кожного.

Плитка з гумової крихти - найкращий спосіб зробити територію красивою та безпечною.

 Вологовідштовхувальна поверхня забезпечує безпеку, значно знижуючи ризик травми при падіннях. Плитка з гуми не вбирає воду, і при цьому залишається не слизькою. Ви можете використовувати доріжки та майданчики у будь-яку пору року, незалежно від того, мороз на вулиці, сніг або дощ. Незважаючи на те, яка погода панує в Україні, покриття не ковзатиме під ногами, і спортсмени чи діти, чи звичайні перехожі, будуть відчувати себе впевнено та комфортно. Тротуарна плитка для вулиці допоможе забезпечити травмобезпечність, і не завдаватиме ніяких незручностей під час експлуатації.

Гумова плитка для спортивних майданчиків – запорука безпеки

Ще одна перевага цього покриття – чудове зчеплення зі спортивним взуттям. Під час занять спортом підошва взуття чудово зчіпляється з плиткою, що дозволяє виключити травмування. У таких місцях, як спортивні та тренажерні зали, виникає необхідність забезпечити укладання міцного, стійкого до серйозних механічних навантажень покриття, яке служитиме протягом багатьох років. Саме гумова плитка для підлоги відмінно підходить для цих цілей. За короткий термін можна перетворити будь-яке приміщення або вуличну ділянку на сучасне місце для занять та відпочинку.
 
Наразі дедалі більше промислових і громадських підприємств, тваринницьких і сільськогосподарських об'єктів обирають саме такий тип покриття. Воно екологічне, легко чиститься і миється від будь-яких забруднень з використанням хімічних засобів або звичайним струменем води. Покриття витримує високу прохідність, механічні навантаження та будь-які перепади температури, і тому вважається одним із найкращих на сьогоднішньому ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів.
 
Термін експлуатації матеріалу становить не менше 10 років, така зносостійкість зекономить Вам кошти на ремонті. Навіть при інтенсивній експлуатації матеріал не ламається, не кришиться і не втрачає свого товарного вигляду. Висока морозостійкість гарантує, що протягом будь-якої пори року Ви зможете використовувати плитку за прямим призначенням. Особливого догляду не потрібно, досить просто підтримувати поверхню в чистоті.

 

Фахівці компанії "СПОРТ-ПРОГРЕС" завжди готові прийти до Вас на допомогу, відповісти на всі питання, що вас цікавлять, і допомогти з оформленням замовлення. Ми пропонуємо вам відмінний сервіс, який включає консультування, виконання всіх необхідних вимірів, монтаж і подальше обслуговування.