Наливне EPDM покриття

Синтетичне гумове спортивне покриття, що проводиться наливним методом безпосередньо на об'єкті шляхом змішування гумової-SBR, каучукової-EPDM крихти та поліуретанового сполучного компоненту. Можливе виконання у різній кольоровій гамі, згідно RAL. Призначено для всіх видів спорту на відкритих та критих спортивних майданчиках.

Покриття є гумовим килимом, що складається з 2х шарів, загальною товщиною від 13 мм. Верхній шар, товщиною від 5 мм, складається з кольорової каучукової крихти EPDM, нижній шар, товщиною від 8 мм – із чорної гумової крихти SBR. Після укладання покриття, і після завершення остаточної полімеризації всіх компонентів - через 24 години готове до експлуатації. Покриття Гумібоспорт укладається в спортивних залах на підготовлену рівну, жорстку основу (Підготовка твердої основи).

 

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Покриття для багатофункціональних та профільних спортивних залів (тенісних кортів, баскетбольних, міні-футбольних майданчиків, для занять Воркаутом (WorkOut) та ін.), для занять аматорськими та професійними видами спорту.

 

 

ПЕРЕВАГИ

  • безшовне та антивандальне - укладається методом наливної підлоги і має великий термін служби (близько 10 років)
  • травмобезпечне - покриття має гарне зчеплення зі спортивним взуттям і оберігає суглоби спортсменів від травм;
  • висока міцність, зносостійкість, еластичність, еластичність;
  • стійкість до дії агресивних середовищ;
  • висока адгезія до твердих основ;
  • стійкість до коливань температури (взимку на покритті можна заливати ковзанку);
  • яскраве та універсальне – завдяки використанню в структурі покриття EPDM-гранул – майданчики з покриттям Гумібоспорт виглядають яскраво та вигідно відрізняються на загальному тлі, крім того можна виділити кольором різні ігрові зони, а також нанести логотип;

 

Наявність ТУ, а також всі необхідних Сертифікатів гігієни та пожежної безпеки. При виробництві та укладанні покриттів ми використовуємо тільки перевірені та високоякісні сертифіковані матеріали, що імпортуються на пряму від Європейських виробників.