Масніпур

Масніпур – один із лідерів світового ринку легкоатлетичних покриттів, це інноваційне водопроникне покриття без швів, призначене для використання на спортивних майданчиках та бігових доріжках. Основною його відмінністю від інших подібних матеріалів є двошарова структура. Перший шар - підкладка, що за складом і технічними характеристиками нагадує покриття Мастерфайбр. Другий шар покриття Масніпур – поверхневий, що виготовляється за допомогою спеціального спрею.

Переваги покриття Масніпур

Спортивне покриття Масніпур створює ефект підпружинювання, за рахунок чого спортсмен витрачає менше сил на подолання дистанції. Завдяки цій же властивості покриття сприяє уповільненню появи втоми, дозволяючи досягти найкращих спортивних результатів.

Масніпур - це екологічно чисте, хімічно нейтральне покриття, що не викликає алергічних реакцій і не виділяє неприємного пластмасового або гумового запаху навіть на сильній спеці. Основа – несипуча (бетон, дерево, металеві поверхні тощо), не деформована, не повинна бути тефлоновою, поліетиленовою, з глазурованої, не підготовленої, керамічної плитки або полірованої нержавіючої сталі. Покриття повторюватиме рельєф основи і матиме нерівності, які є у основи, якщо розмір нерівностей більше 30% товщини покриття.