Главная Покриття для дитячих майданчиків

Покриття для дитячих майданчиків

Для благоустрою зон відпочинку та дитячих майданчиків компанія "СПОРТ-ПРОГРЕС" використовує високоякісні покриття для підлоги, що дозволяють створити привабливий зовнішній вигляд і зробити перебування на майданчику безпечним для дітей будь-якого віку.

Ми пропонуємо своїм покупцям доступні ціни на покриття, широкий вибір кольорів, типів та розмірів покриттів для дитячих майданчиків, серед яких кожен зможе вибрати найбільш вдалий для себе варіант.

Покриття виготовляються відповідно до високих стандартів якості із використанням найновіших Європейських матеріалів. Серед основних переваг такого покриття, можна виділити привабливий зовнішній вигляд покриття та можливість нанесення будь-яких зображень та логотипів, що дозволяє зробити місце для дитячих ігор не тільки безпечним, а й дуже яскравим та казковим.

Вся продукція пройшла суворий контроль якості, і має всі необхідні Дозволи та Сертифікати.

 

Гумове покриття для дитячих майданчиків – особливості та переваги

Дитячий майданчик має бути не тільки безпечним, а й привабливо яскравим, щоб піднімати настрій дітям та оточуючим, привертати увагу. Серед усіх існуючих матеріалів для виготовлення покриттів гумова крихта є ідеальним варіантом. Вона безпечна та доступна за ціною. Завдяки використанню високоякісної сировини та новітніх технологій, вироблені нами покриття мають рівну поверхню та насичений, однорідний колір, що дозволяє створювати привабливий зовнішній вигляд у дворах будинків, у шкільних залах та на різних дитячих майданчиках.

 

Основні переваги гумових покриттів для дитячих майданчиків:

- зносостійкість. Гумове покриття від компанії "СПОРТ-ПРОГРЕС" здатне витримувати серйозні навантаження, практично не схильне до розриву, і в той же час здатне зберігати привабливий зовнішній вигляд надовго.

- зручність монтажу. Монтаж полягає у заливанні складу або укладання гумової плитки на підготовлену площу, що значно прискорює та полегшує процес створення покриття.

-травмобезпека. Високі амортизаційні якості, пружність і еластичність гумових покриттів дозволяють уникнути травм при активних заняттях спортом і пом'якшити забиття при падіннях. Спеціальний верхній шар виключає зісковзування ніг під час ігор або тренувань, що дозволяє значно знизити ризик падіння.

- універсальність. Каучукові покриття можуть використовуватись у будь-якому місці, у тому числі у критих приміщеннях та на вуличних майданчиках для проведення спортивних змагань та змагань з різних видів спорту.

- високі експлуатаційні якості. Гумова плитка та наливний настил не бояться сильних морозів та спеки, та здатні зберігати всі свої характеристики протягом тривалого часу.

- мобільність. При використанні гумових плит, монтаж може виконувати навіть не підготовлена ​​людина.

- простий догляд. Гумові покриття не вимагають спеціальної обробки, досить просто підтримувати чистоту на майданчику.

- створення власного стилю. Велика кількість кольорів і можливість нанесення зображення або логотипу дозволить вам створити зону в дусі власного корпоративного чи особистого стилю.

- екологічність. Під час використання гумовий настил не виділяє шкідливих випарів, що підтверджується багаторазовими перевірками якості та безпеки для здоров'я людини та довкілля.

- можливість корекції нерівностей ландшафту.

- високі вологовідштовхувальні характеристики. Покриття з гуми не абсорбує рідину, що швидко висихає після дощу, і завдяки цьому на майданчику можна з легкістю підтримувати гігієну та чистоту.

Якщо ви хочете придбати ЯКІСНЕ та СУЧАСНЕ покриття для дитячого майданчика за доступною ціною - зверніться до наших фахівців "СПОРТ-ПРОГРЕС". Вони докладно розкажуть про всі характеристики зазначеної продукції, ознайомлять із правилами експлуатації та оперативно оформлять замовлення.