Главная Натуральний Рулонний Газон

Натуральний Рулонний Газон

Як офіційний дилер найбільшого світового виробника обладнання для систем зрошення - Rain Bird, ми вважаємо своїм обов'язком впроваджувати в свої проєкти технології, які ефективно використовують воду та високоекологічні матеріали, які не забруднюють довкілля.

Протягом останніх сімдесяти років новаторські ідеї компанії Rain Bird втілилися більш ніж у 130 патентах. "Rain Bird" виробляє обладнання, яке використовує воду розумно. Ми пропонуємо повний спектр обладнання та матеріалів для систем поливу, від ландшафтних систем зрошення до систем поливу для гольф-полів та спортивних комплексів. На сьогоднішній день наша пропозиція не обмежується системами поливу, ефективно працюють напрямки нашої компанії – системи туманоутворення FogCo, а також аераційні фонтани для озер Otterbine.

 

Якість та сучасність переплітається у спільному використанні натурального рулонного газону у різних типах зовнішнього застосування разом із встановленням системи автоматичного поливу від світового лідера систем зрошення - Rain Bird.