Главная Промислові Покриття

Промислові Покриття

Компанія "СПОРТ-ПРОГРЕС" здійснює роботи з нанесення безшовних, обмазувальних, гідроізолючих систем глибокого проникнення будь-якої складності на об'єктах різного призначення (гідроізоляція приватних будинків, комерційних об'єктів тощо.), із застосуванням високоякісних Європейських гідроізоляційних матеріалів. Гідроізоляція необхідна для захисту будівель та споруд від проникнення рідин, вологи та їх негативного впливу на матеріал конструкцій. Вона забезпечує надійну експлуатацію будівель та споруд, при цьому збільшуючи їхню довговічність.

Покриття для гаражів та паркінгів: Полімерні покриття для сходів та підлог на основі застосування епоксидної смоли без розчинників. Мають велику сферу застосування: склади, гаражі, паркінги, школи, дитячі садки, медичні заклади, об'єкти побутового обслуговування. Наливні підлоги мають ряд переваг: вони не ковзають, екологічно чисті, стійкі до перепадів температур, до механічних і фізичних навантажень, водостійкі та ударостійкі. Для надання естетичних властивостей покриття декоруються кольоровими «чіпсами», можливе виконання підлог різних кольорів в одному приміщенні. Залежно від умов експлуатації епоксидні підлоги можуть бути виготовлені будь-якого виду (глянсові, шовковисто-матові) та з будь-якою фактурою поверхні (гладкі або із заданим ступенем шорсткості).

При необхідності можна легко оновити або змінити колір покриття. Для цього достатньо зверху нанести шар покривного матеріалу або лаку. Завдяки міцності і в той же час еластичності матеріалів, що застосовуються, а також можливості використовувати практично необмежену колірьову гаму, такі наливні підлоги знаходять широке застосування в декоративних об'єктах. Укладання підлоги нашими фахівцями гарантує створення довговічного покриття високої якості.

 

Покриття для стайнь та тваринництва. Більшість свого життя домашні та свійські тварини проводять у стійлі. Саме тому будинок для них необхідно добре облаштувати, щоб він залишався завжди чистим та сухим. Волога вкрай негативно впливає на кінцівки: можуть утворитися мокриці або початися гниття стрілок копит. Тому гумове покриття для стайнь має бути водонепроникним, малотеплопровідним, міцним, сухим та відносно м'яким. Саме такими якостями володіє наше покриття для приміщень з тваринами – Еквестрімат.Гумове покриття Еквестрімат найчастіше використовується як гумове покриття для стайні, гумове покриття для корівників або гумове покриття для ферм. Термін використання покриття – до 10 років за дотримання правил експлуатації. Переваги покриття: безшовне; водонепроникне; малотеплопровідне; міцне.

Покриття для виробничих приміщеньНайкращими є високонаповнені кварцовим піском епоксидні підлоги з товщиною покриття 2-6 мм. Кварцовий пісок дозволяє отримати високу ударну та абразивну стійкість, якісна епоксидна смола захищає від хімічного впливу. Підлоги укладаються на основі епоксидного сполучного та кварцового піску.Області застосування: виробництва, гаражі, складські комплекси, адміністративні та громадські будівлі.