Главная Штучна Трава Для футболу

Для футболу

ШТУЧНА ТРАВА ДЛЯ ФУТБОЛУ

Нестабільні кліматичні умови не завжди дають змогу використовувати натуральний газон для футбольних полів. Але вихід є завжди. Найкращою заміною, у такому разі, буде штучне покриття для футбольного поля.

 

Переваги штучної трави для футбольного поля

Штучна трава не тільки є чудовою альтернативою натуральному покриттю, але й має низку переваг:

  • Можливість використовувати 24 години, 7 днів на тиждень.
  • Швидкий монтаж Мінімальні витрати на обслуговування.

 

Футбольне поле потребує найкращих технологій у напрямку виробництва штучного газону, у тому числі й обслуговування. Саме тому ми пропонуємо високотехнологічну, що має природний вигляд та відмінну Європейську якість штучну траву, сертифіковану та рекомендовану міжнародними спортивними федераціями для проведення ігор найвищого рівня.

Властивості та зовнішній вигляд ідентичні траві натурального походження, проте в експлуатаційних умовах штучний газон для футболу перевершує всі інші різновиди покриттів. Штучний газон виготовляється методом тафтингу з поліпропіленового, поліамідного або поліетиленового волокна. Ці волокна стійкі до різних атмосферних впливів. Усі параметри покриття, такі як перекочування та відскок м'яча, зчеплення, амортизація (що підтверджено остаточними випробуваннями) дають відчуття гри як на натуральній траві та відповідають вимогам FIFA до футбольного покриття.

 

Компанія "СПОРТ-ПРОГРЕС" є авторизованим представником з реалізації та встановлення штучних газонів наступних концернів:

  • Domo Sports Grass
  • Epufloor Grass
  • JUTAgrass
  • Refturf