Главная Антиковзні Покриття

Антиковзні Покриття

АНТИКОВЗНІ ПОКРИТТЯ
 
Вхідна група будь-якої організації повинна не тільки виглядати презентабельно, але і бути зручною та безпечною для відвідувачів та співробітників. Під'їзні території, сходи, пандуси та вестибюлі – це обличчя будь-якої компанії, яка піклується про свій імідж та статус.
 
Компанія "СПОРТ-ПРОГРЕС" пропонує своїм клієнтам антиковзні килими на основі каучукової та гумової крихти, які можна використовувати як на вуличній території, так і у вестибюлях приміщень. Вся наша продукція виробляється з якісної Європейської сировини з використанням новітніх технологій, що дозволяє досягати чудового співвідношення високої якості, міцності та привабливого зовнішнього вигляду.

 

Антиковзні гумові покриття — виготовляються наливним методом або у вигляді килимів необхідних розмірів, з ковзанням гумової/каучукової крихти та поліуретанового сполучного. Вони відрізняються від своїх аналогів високими експлуатаційними характеристиками та стійкістю до перепаду температур.
 
Навіть у холодну пору року поверхня залишається безпечною для пішоходів, що дозволяє уникати виникнення травм. Різна товщина настилів робить доступним їх використання у будь-яких приміщеннях та на вуличних майданчиках.
 
ПЕРЕВАГИ:
 
- привабливий зовнішній вигляд. Можливість нанесення фірмового логотипу, різних зображень і кольорових розміток дозволяє прикрасити дизайн вхідної групи, і зробити його яскравим та незабутнім.
- простий догляд.
- зручність укладання.
- додатковий комфорт. Пружний та еластичний гумовий килим виглядає естетично та створює додаткову амортизацію.
- стійкість до негоди та температурних перепадів. Навіть у лютий мороз та у сильний дощ поверхня зберігає всі свої властивості, не тріскаючись і не кришачись.
- травмобезпека. Гумове покриття дозволяє помітно знизити ковзання ніг по поверхні, і пішоходи чи відвідувачі вашого закладу почуватимуться набагато впевненіше.
- універсальність. Покриття може використовуватися для басейнів, сходів, сходів, ганку, доріг та інших територій на вулиці та в приміщенні - Стійкість до механічних пошкоджень.
- екологічність. Під час експлуатації підлога не виділяє шкідливих випарів, тому може використовуватися в закритих приміщеннях, у тому числі там, де постійно перебувають діти.
- вологостійкість. Покриття не абсорбує вологу, і завдяки його вологовідштовхувальним характеристикам – чистота, гігієнічність та привабливий зовнішній вигляд зберігаються на тривалий час.
- міцність та зносостійкість. Навіть через роки ваша вхідна група виглядатиме як нова, і при цьому всі важливі властивості та характеристики покриття збережуться.